بهترین پوشش خودرو برای تگرگ کدام است؟ (بخش اول)

بهترین پوشش خودرو برای تگرگ کدام است؟ (بخش اول)

هر ساله ده ها هزار خودرو به دلیل خسارت تگرگ از بین می روند. آسیب تگرگ چیزی است که شما نمی خواهید زیرا ظاهر ماشین شما را خراب می کند. آنقدر که می گویید «تسلیم شدم و این ماشین را فوراً می فروشم». اما دیگر نگران نباشید زیرا روکش های ماشین برای این منظور اختراع شده اند تا به شما در رفع این مشکل کمک کنند.
اگر می خواهید در طولانی مدت از خودروی خود محافظت کنید، پوشش خودرو برای تگرگ ضروری است. به همین دلیل است که باید بیاموزید بهترین پوشش خودرو برای تگرگ چیست. اما نگران نباشید زیرا ما همه چیز را با جزئیات توضیح خواهیم داد. اگر به دنبال پوشش تگرگ برای ماشین خود هستید، دانستن تمام جزئیات به شما کمک زیادی می کند. شما به یک پوشش تگرگ نیاز دارید که کارا باشد و نه یک پوشش معمولی که در صورت بارش تگرگ در منطقه شما کمک چندانی نخواهد کرد.

کارشناسی رنگ خودرو در تهران

تگرگ چیست؟ – پوشش خودرو برای تگرگ

تگرگ تکه های یخ زده ای هستند که با برآورده شدن شرایط آب و هوایی می ریزند. تگرگ معمولاً تقریباً در سراسر کره زمین می بارد. اما برخی مکان‌ها وجود دارند که تگرگ به طور منظم عامل آسیب است.
هزاران و هزاران خودرو در سال وجود دارد که در نهایت به دلیل تگرگ از بین می‌روند. نکته غم انگیز این است که تگرگ بسیار غیرقابل پیش بینی است و زمانی که انتظار ندارید باران شدیدی شروع به باریدن می کند و به ماشین شما آسیب می رساند.
تصور کنید به فروشگاه می روید و در حالی که در آنجا هستید تگرگ شروع به باریدن می کند و در حالی که بارندگی تمام می شود پارکینگ پوشیده از تگرگ است. برخی از این گلوله های یخی روی ماشین شما می ریزند و خط و خش ایجاد می کنند.
بیشتر ضربه ها توسط ماشین جذب می شود اما برخی از آن ها باعث آسیب ناشی تگرگ و ناهمواری روی رنگ می شود. شما متوجه این نوع آسیب ها خواهید شد مانند اینکه شخصی با یک جسم تیز به ماشین شما زده باشد و در فلز فرورفتگی ایجاد کند.
اگر تگرگ روی خودرو شما ببارد، احتمالاً ده ها از این آسیب تگرگ ها را روی کاپوت، سقف و صندوق عقب خود خواهید داشت. حتی کناره های خودرو نیز از برخی از این سنگ های یخی دور جان سالم به در نمی برند.
اما مهمترین چیز این است که شما آسیب نبینید، مشکل این است که ماشین از بین می رود اما همه چیز قابل تعمیر است. و اگر نمی خواهید آن را تعمیر کنید، باید با سرمایه گذاری در پوشش خودرو برای تگرگ از آن جلوگیری کنید.

انواع روکش خودرو

قبل از اینکه بخواهید وارد پروسه خرید شوید، چند نکته کلیدی وجود دارد که باید آن ها را روشن کنیم. شما باید بیاموزید که چه نوع پوششی برای خودرو خود نیاز دارید زیرا در بازار پوشش های زیادی وجود دارد که در برابر تگرگ محافظت می کنند. و باید بدانید که برای محافظت از خودرو در برابر این بلایای طبیعی کدام بهترین است. بنابراین، انواع پوشش تگرگ کدامند؟ بیایید دریابیم.

پوشش خودرو قابل حمل

این نوع روکش های خودرو در هنگام طوفان تگرگ یا سایر بلایای طبیعی سطح حفاظتی مناسبی را ارائه نمی دهند. این روکش ها بسیار سبک وزن هستند و می توان آن ها را در یک کیف کوچک قرار داد.
فرم کوچک آن ها باعث می شود برای گرد و غبار یا باران عالی عمل کنند. اما وقتی نوبت به گرمای شدید و تگرگ می رسد، کار زیادی انجام نمی دهند. به همین دلیل است که آن ها خوب نیستند زیرا در پایان روز به یک پوشش خودرو برای تگرگ نیاز دارید.

مرکز تخصصی اصالت رنگ حنفی شامل اطاق های نور حرفه ای جهت کارشناسی دقیق خودروها، جک بالابر جهت بررسی و کارشناسی دقیق زیر و بند ماشین و تعویض بودن و یا دو تیکه بودن و اصل بودن بدنه، استوک بودن قطعات خودرو، آسیب شناسی بدنه بررسی سالم بودن شاسی ها از طریق چشم و دستگاه، تست دیاگ و بررسی موتور و گیربکس بررسی سنسور ها و اصالت آپشن ها (اصلی یا غیر اصلی) می باشد.
جهت مشاهده دوره کامل هوش خودرو اینجا کلیک کنید.
جهت اطلاع از شرایط کارشناسی رنگ خودرو با شماره 09352821528 تماس بگیرید.
کتاب هوش خودرو را از دست ندهید! خرید کتاب هوش خودرو
کارشناسی رنگ خودرو در تهران

لطفا امتیاز خود را ثبت نمایید.
0 0 امتیاز ها
Article Rating
عضویت
به من اطلاع بده
0 Comments
نظر برخط
مشاهده همه نظرات

با دوره هوش خودرو آشنا هستید؟

این دوره تنها دوره ی جامع در زمینه کارشناسی رنگ خودرو می باشد که به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود.
  • 02186120995
  • 09352821528

راست کلیک در این بخش مسدود می باشد!

0
نظر خود را درباره این مقاله بیان کنیدx

پاپ آپ معامله گر هوشمند