کانال VIP

کانال وی ای پی یک کانال تلگرامی است  که در آن فرصت های آینده بازار خودرو، طلا، مسکن و … برای سرمایه گذاری و سبقت از تورم معرفی می شود. شما با عضویت در این کانال می توانید از این فرصت ها استفاده کرده و قبل از اینکه یک بازار شروع به رشد و حرکت کند و عموم مردم از آن مطلع شوند در آن بازار حضور پیدا کرده و سود کنید. در کانال vip فرصت های سرمایه گذاری زیر معرفی می گردد:

معرفی مناطقی با پتانسیل رشد بالا جهت خرید ملک

معرفی سهام بورس با ارزش ذاتی بالا و آینده پر سود

معرفی بهترین زمان خرید و فروش  طلا، دلار، سکه

معرفی فرصت های سرمایه گذاری با مبالغ کم تر از صد میلیون تومان

معرفی فرصت خرید و فروش خودروهای ایرانی و خارجی

با عضویت در کانال وی آِی پی شما می توانید جز اولین نفراتی باشید که از فرصت های آینده بازار مطلع می شوید تا بتوانید نوسانات بازار سود کنید و در شرایط تورم بالای 40 درصد به جای نگرانی برای کم ارزش شدن سرمایه اتان، آن را رشد دهید. علاوه بر آن در کانال وی آی پی از  اخبارهای مهم سیاسی که می تواند اقتصاد را تحت تاثیر قرار دهد صحبت می کنیم تا درگیر اخبار ضد و نقیض رسانه ها نشوید و از همه مهم تر اگر سوالی داشتید می توانید از طریق پشتیبانی مستقیما با تحلیل گران اقتصادی ما در ارتباط باشید.

افرادی که بارها در سرمایه گذاری متضرر شده اند

افرادی که به دنبال شناسایی بهترین فرصت های سرمایه گذاری هستند

افرادی که می خواهند بهترین زمان خرید و فروش در بازار مسکن، خودرو، طلا، بورس را بشناسند

افرادی که می خواهند مهم ترین اخبار تاثیر گذار بر اقتصاد کشور را پیگیری کنند

افرادی که می خواهند دوره رکود و رونق بازار را بشناسند

افرادی که دغدغه کسب سود از نوسانات بازار دارند

از آنجایی که بسیاری از فرصت های اقتصادی معرفی شده در کانال طولانی مدت هستند برای ئریافت بازخورد حداکثری اعضای کانال، عضویت در کانال vip به دو صورت شش ماهه و یکساله می باشد.

هزینه اشتراک 6 ماهه 15 میلیون تومان و هزینه اشتراک یکساله 25 میلیون تومان می باشد. بعد از عضویت درکانال می توانید از طریق پشتیبان اختصاصی که در اختیارتان قرار می گیرد تمامی سوالات خود را از تحلیل گران اقتصادی ما بپرسید.

عضویت در کانال VIP:

عضویت در کانال VIP*

جهت درخواست مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید: