رنگ خودرو مات – آیا این رنگ برای شما مناسب است؟(بخش اول)

اخیراً متوجه خودروهای رنگ‌ مات شده‌اید و خوشتان آمده؟ همه عاشق رنگ مات هستند. اما هیچ کس نمی خواهد آن را به درستی حفظ کند. این قسمت غم انگیز داستان است. اما نباید نگران باشید زیرا ما در این سری مقاله و موارد دیگر همه چیزهایی را که در مورد رنگ خودرو مات باید بدانید را پوشش خواهیم داد.
رنگ مات روی خودروی شما در مقایسه با سایر خودروهای موجود در جاده، تفاوت بسیاری ایجاد خواهد کرد. وقتی مردم رنگ مات را می بینند، می دانند که مات است. اما چگونه می توان رنگ مات را تشخیص داد؟ بسیار ساده است، رنگ مات براق نیست، یعنی بدون کت شفاف.
این باعث می شود سطحی که در آن رنگ قرار دارد زبر باشد. به طور مشابه، هنگام لمس کاغذ سنباده. وقتی روی رنگ را فشار می دهید، متوجه می شوید که چگونه سطوح صاف نیستند و دست روی رنگ می چسبد. این روکش مات است.
ابتدا رنگ مات را پوشش می دهیم و تمام رنگ های مات را یاد می گیریم. از آنجایی که سه نوع روکش مات وجود دارد. سپس در مورد نحوه نگهداری صحیح روکش مات و همچنین قابلیت تعمیر رنگ مات خودرو بحث خواهیم کرد. سپس ما جایگزین هایی را خواهیم دید که با استفاده از آن ها می توانید به این روکش مات دست پیدا کنید و همچنین برخی از محصولاتی که به شما کمک خواهند کرد. بنابراین، بیایید شروع کنیم.

رنگ مات چیست؟

ما در دنیایی زندگی می کنیم که همه چیز زیبا و درخشان است. به همین دلیل است که وقتی چیز متفاوت و جدیدی می بینیم همیشه سر خود را برمی گردانیم. مثل رنگ خودرو مات. این رنگ به این دلیل خاص است که به ماشین عمق می دهد و با دیدن آن بلافاصله توجه مردم جلب می شود.
با این وجود، اسپری کردن ماشین شما با رنگ مات در مقایسه با رنگ براق معمولی که 99.9٪ وسایل نقلیه دارند، تفاوت زیادی ایجاد می کند. بنابراین، اگر می خواهید متفاوت باشید، این راه انجام آن است. گران است اما ارزشش را دارد. اما توجه داشته باشید که این رنگ آمیزی دارای معایبی نیز می باشد و پس از بررسی پوشش های مات موجود، موارد بیشتری را در مورد آن ها بیان خواهیم کرد.
نکته مهم این است که بدانید چگونه می توانید این روکش مات را روی رنگ خود قرار دهید یا به عبارت دیگر چگونه اتومبیل خود را تماشایی کنید.
پاسخ کوتاه این است که شما نیاز به اسپری رنگ مجدد دارید. شما به یک لایه رنگ جدید روی ماشین خود نیاز دارید که مات باشد. اما آیا این رنگ برای روکش های مات متفاوت است؟ در واقع، نه، اساساً همان نوع رنگ است. تفاوت اصلی در نحوه چیدمان کت شفاف است. برای یک روکش مات، پوشش شفاف در مقایسه با پوشش براق متفاوت است.
سه نوع روکش مات وجود دارد که بعدا به آنها خواهیم پرداخت. جایگزین هایی نیز وجود دارد که در بازار موجود است و همان جلوه را به شما می دهد و به مراتب ارزان تر از رنگ ماشین مات است. و بعد از بررسی انواع روکش های مات قرار است آنها را بررسی کنیم.

انواع رنگ خودرو مات

همانطور که اشاره کردیم، سه نوع روکش مات وجود دارد. این سه پوشش کاملاً با یکدیگر متفاوت هستند. و بسته به اثری که دنبال می‌کنید، باید یکی را انتخاب کنید و مطمئن شوید که این نتیجه ای است که می‌خواهید زیرا هیچ راه برگشتی وجود ندارد مگر اینکه دوباره کل ماشین را رنگ کنید.
اگر به اندازه کافی قاطع نباشید، این می تواند یک سیاهچال پول باشد. به همین دلیل است که ما قصد داریم با بررسی این روکش‌ها با جزئیات به شما کمک کنیم تا چشم‌انداز بهتری در مورد آنچه از رنگ‌های مات خودرو انتظار دارید داشته باشید.

مرکز تخصصی اصالت رنگ حنفی شامل اطاق های نور حرفه ای جهت کارشناسی دقیق خودروها، جک بالابر جهت بررسی و کارشناسی دقیق زیر و بند ماشین و تعویض بودن و یا دو تیکه بودن و اصل بودن بدنه، استوک بودن قطعات خودرو، آسیب شناسی بدنه بررسی سالم بودن شاسی ها از طریق چشم و دستگاه، تست دیاگ و بررسی موتور و گیربکس بررسی سنسور ها و اصالت آپشن ها (اصلی یا غیر اصلی) می باشد.
جهت مشاهده دوره کامل هوش خودرو اینجا کلیک کنید.
جهت اطلاع از شرایط کارشناسی رنگ خودرو با شماره 09352821528 تماس بگیرید.
کتاب هوش خودرو را از دست ندهید! خرید کتاب هوش خودرو
کارشناسی رنگ خودرو در تهران

لطفا امتیاز خود را ثبت نمایید.
0 0 امتیاز ها
Article Rating
عضویت
به من اطلاع بده
0 Comments
نظر برخط
مشاهده همه نظرات

با دوره هوش خودرو آشنا هستید؟

این دوره تنها دوره ی جامع در زمینه کارشناسی رنگ خودرو می باشد که به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود.
  • 02186120995
  • 09352821528

راست کلیک در این بخش مسدود می باشد!

0
نظر خود را درباره این مقاله بیان کنیدx

پاپ آپ معامله گر هوشمند