کتاب هوش خودرو

کتاب هوش خودرو

کتاب هوش خودرو

 

شاید از خودتان میپرسید که چرا باید کتاب هوش خودرو را تهیه کنم؟ یا فکر کنید باید خودتان به بازار خودرو وارد شوید و تجربه به دست بیاورید و از اشتباهات خود یاد بگیرید.اما ما میگوییم با توجه به سرمایه ای که برای این بازار احتیاج دارید، چنین ریسک بزرگی بکنید؟

کتاب هوش خودرو ما به کار دو دسته از افراد می آید:

  1. کسانی که با این بازار آشنایی ندارند اما علاقه به شناختن آن و شاید بعدا ورود به آن داشته باشند. این افراد از راه بسیار کم هزینه که خواندن کتاب هوش خودرو است می توانند با بازار خودرو آشنا شوند و ببینند که آیا این بازار اصلا با سلیقه یا مدل رفتار و تیپ شخصیتیشان سازگاری دارد یا خیر.
  2. افرادی که در حال حاضر در بازار فعالیت دارند، اما از درآمد خود راضی نیستند و علاقه به افزایش درآمد خود دارند.کتاب هوش خودرو هرچه در فصل ها جلو میرود تخصصی تر شده و نه تنها این افراد را با بازار بیشتر آشنا می کند، بلکه سرنخ هایی به آن ها نشان میدهد که ممکن است قبلا به آن ها توجه نکرده باشند.

برویم که با هم نگاهی به سرفصل های کتاب داشته باشیم.

فصل 1 : شناخت بازار خودرو

چرا باید در بازار خودرو سرمایه گذاری کنیم؟

3 دلیل شگفت انگیز وجود دارد که چرا باید به سرمایه گذاری در یک تجارت خودرو فکر کنید:

  1. پول زیادی به دست خواهید آورد.

بیایید یک لحظه در مورد پول صحبت کنیم. چه کسی دوست ندارد پول در بیاورد؟ سرمایه گذاری در بازار خودرو راهی مطمئن برای کسب درآمد است. البته، شما باید در زمینه چانه زنی و مذاکره و غیره مهارت داشته باشید. با این حال، هنگامی که بر این تاکتیک ها مسلط شدید، در انجام معاملات بهتر و بهتر خواهید شد.

  1. کسب و کار خودرو سرمایه گذاری در آینده شماست.

سرمایه گذاری در کسب و کار خودرو، سرمایه گذاری در آینده شماست. این به این دلیل است که شما اساساً در اقلام خرده فروشی سرمایه گذاری می کنید که آینده شما را تامین می کند. وقتی مردم ماشین های شما را می خرند، هر گونه سرمایه گذاری را که بخواهید در زندگی دنبال کنید، تامین می کنند.

  1. همیشه بازاری برای خودروها وجود خواهد داشت.

تقاضا برای خودرو همیشه وجود خواهد داشت. مردم همیشه و در هر کجا که هستند به ماشین نیاز دارند. چه جوان 18 ساله ای باشد که اولین اتومبیل خود را پس از دریافت گواهینامه رانندگی می گیرد، یا یک سالمند که به دنبال یک سدان خوب برای رانندگی است، نیاز به اتومبیل همیشه وجود خواهد داشت. در هر مرحله از زندگی، داشتن یک وسیله نقلیه در دسترس، آسایشی است که بسیاری از مردم برای به دست آوردن آن هزینه گزافی می پردازند.

کتاب هوش خودرو

فصل 2: اعتماد به نفس در معامله خودرو

آیا احساس می کنید اعتماد به نفس کافی برای ورود با این بازار ندارید؟ خب، ما اینجا هستیم که به شما نشان دهیم راه حل ساده ای برای این مشکل وجود دارد. در بازار خودرو اعتماد به نفس پایین عموما از اطمینان نداشتن به مهارت خود چشمه می گیرد. این مشکل با آموزش مناسب به راحتی حل می شود. برای مثال خواندن کتاب هوش خودرو، و در صورت علاقه شرکت در دوره حضوری هوش خودرو هزینه بسیار ناچیزی در مقابل درآمد قابل کسب از این بازار است.

برای چنین مشکل قابل حلی، از دست دادن بازار حیف است.

فصل3: شناخت شخصیت مشتری

یک مهارت بسیار کاربردی در این بازار، این است که در یک نگاه متوجه شوید آیا مشتری شما خریدار هست یا خیر؟

آنالیز کردن مشتری ممکن است در ابتدا کمی طول بکشد یا حتی اشتباه از آب در بیاید، اما بهتر از این است که کلا متوجه تیپ شخصیتی مشتری نشوید. برای مثال اگر با یک مشتری مضطرب رو به رو هستید، نمی توانید سریع بحث فروش را پیش بکشید بلکه باید ابتدا بتوانید از استرس او کم کنید و قادر باشید او را آرام کنید.

با خواندن کتاب هوش خودرو این نکته ها را یاد می گیرید.

فصل 4: فن بیان و مذاکرات

تعامل با مردم جزئی از زندگی عادی افراد و معامله گری جزئی از زندگی افراد فعال در بازار خودرو است. در این بازار شما به صورت مداوم در حال بازاریابی هستید، و یکی از مهارت های یک معامله گیر حرفه ای، فن بیانش در بازاریابی است.

در این فصل در کتاب هوش خودرو سرنخ هایی در این زمینه مشخض شده که به شما کمک خواهند کرد.

فصل 5: زبان بدن

در این فصل از کتاب هوش خودرو در مورد اهمیت زبان بدن و چه کارهایی را باید و نباید انجام داد، صحبت شده است.زبان بدن می تواند نشان دهنده بسیاری از چیزها باشد. افکار و احساسات مشتری از جمله این موارد است. با توجه به سیگنال هایی که از مشتری دریافت می کنید می توانید به صورت حدودی متوجه شوید که کی می توانید بحث قطعی فروش را پیش بکشید و چه جیزهایی در فروش شما اثر می گذارد.

فصل 6: مشاوره به مشتری

گاهی اوقات با توجه به زبان بدن مشتری متوجه می شوید که آماده خرید نیست، در این صورت شما می توانید فقط به آن ها مشاوره بدهید. اما روشی که شما مشاوره می دهید بسیار مهم است زیرا در برگشتن مشتری برای خرید در آینده تاثیر دارد.

این فصل از کتاب هوش خودرو برای کسانی مناسب است که نمی توانند در مشتری نیاز به خرید ایجاد کنند. تفاوت یک فروشنده عادی و یک فروشنده حرفه ای نیز در اینجاست که مشخص می شود. زیرا یک فروشنده حرفه ای می تواند در مشتری خود نیاز ایجاد کند.

فصل 7: جلب اعتماد مشتری

در این فصل از کتاب هوش خودرو به نحوه اثر گذاری مثبت و جلب اعتماد مشتری پرداخته شده است.

کتاب هوش خودرو

فصل 8: متقاعد سازی مشتری

چگونه رضایت مشتری را جلب کنید و افزایش بدهید، چگونه بر محصولات خود قیمت گذاری کنید و اصلا از کجا مشتری خریدار پیدا کنید؟

جواب این سوالات در فصل آخر کتاب هوش خودرو پیدا می شود.

 

1 پاسخ

  • بسیار خوب عالی هست. من هم بعد از مطالعه ی سر
    فصل ها شدیدا احساس نیاز به کتاب کردم

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با دوره هوش خودرو آشنا هستید؟

این دوره تنها دوره ی جامع در زمینه کارشناسی رنگ خودرو می باشد که به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود.
  • 02186120995
  • 09352821528