لذت رانندگی با خودرویی نو و تمیز ... !

دیتیلینگ خودرو مجموعه حنفی کار

با مناسب ترین قیمت ! با تضمین کیفیت … !

تجربه سواری متفاوت با ماشین خودت !

اگر تا به حال از خودروی نو یا به اصطلاح صفر کیلومتر استفاده کرده باشید. متوجه این موضوع شده اید که تفاوت های بسیاری بین یک خودروی نو و یک خودرو کارکرده وجود دارد. بدون شک لذت سوار شدن در یک خودرو صفر کیلومتر و نو هیچ وقت قابل مقایسه با تجربه رانندگی با یک خودرو کارکرده نیست. اما در این بین شاید جزو دسته اول نباشید و همیشه خودروهای کارکرده خریداری کرده باشید. ممکن است گاهی به این موضوع فکر کنید که تفاوت های سوار شدن در یک ماشین نو با یک ماشین کار کرده چیست؟! پس اگر شما هم جزو دسته دوم هستید بدون شک دوست دارید این حس نو بودن و تمیزی را تجربه کنید.

و اما یک خبر خوب برای شما عزیزان!

یکی از مهم ترین خدمات مجموعه حنفی کار. دیتیلینگ خودرو بوده که به شما عزیزان این امکان را می دهد تا تجربه یک سواری بی نظیر در خودرویی نو را داشته باشید. اشتباه نکنید ! قرار نیست خودرو صفر به شما بفروشیم. بلکه با انجام دیتیلینگ شما عزیزان می توانید تجربه یک سواری بی نظیر با خودرو خودتان در حالتی که تفاوت چندانی با یک خودرو نو ندارد را تجربه کنید. اگر قصد دارید بیشتر در خصوص دیتیلینگ و این خدمت بی نظیر در مجموعه ما اطلاعات به دست بیاورید در ادامه این مطلب تا انتها همراه ما شوید. بدون شک شگفت زده خواهید شد.

دیتیلینگ چیست ؟

در بخش ابتدایی اشاره کوچکی به موضوع دیتیلینگ کردیم. دیتیلینگ به مجموعه ای از خدمات خودرویی گفته می شود که به شما عزیزان در نوسازی خودرو کمک می کند. در . واقع می توان اینطور گفت که دیتیلینگ خودرو به تمیزکردن سطحی و عمیق خودرو شما در بخش های مختلف گفته می شود.
توجه! دیتیلینگ به هیچ وجه با کارواش یکی نیست. خدمت ارائه شده در دیتیلینگ با خدماتی که در کارواش ها ارائه می شود کاملا متفاوت است. پس دچار این اشتباه نشوید که دیتیلینگ همان کارواش و شستشوی خودرو است. در ادامه به صورت جزئی تری به خدماتی که در دیتیلینگ دریافت می کنید پرداخته ایم. با دانستن این موارد می توانید خودتان متوجه تفاوت های دیتیلینگ با کارواش شوید.

"*" indicates required fields

چه خدماتی در دیتیلینگ ارائه می شود؟

در این بخش قصد داریم شما عزیزان را بخش های مختلف دیتیلینگ ماشین و خدماتی که در آن دریافت می کنید بیشتر آشنا کنیم در ادامه همراه ما باشید. این خدمات شامل موارد زیر می شود : 

یکی از مهم ترین بخش های دیتیلینگ خودرو سرامیک کردن بخش های مختلف بیرونی خودرو است. می توان اینطور بیان کرد که اولین موردی که هر کس از خودرو شما می بیند و در مورد ماشین شما قضاوت می کند — ظاهر بیرونی خودرو است. سرامیک کردن بدنه و چراغ ها و همچنین رینگ خودرو به زیبایی هرچه بیشتر آن کمک می کند.

نانو سرامیک ها قابل مشاهده نیستند و اگر شما عزیزان خودرو خود را سرامیک کنید بدون شک خودرویی با ظاهر شفاف و یکدست خواهید داشت. علاوه بر زیبایی یکی از مهم ترین کاربردها و مزایای استفاده از سرامیک ها و نانو سرامیک ها محافظت از بنده خودرو و بخش های سرامیک شده در برابر تابش اشعه های مضر خورشید و باران های اسیدی است. نانو سرامیک ها از فرسوده شدن رنگ خودرو در گذر زمان جلوگیری می کنند و خودرو شما در دراز مدت مانند روز اول نگهداری می کنند.

همچنین به دلیل آبگریز بودن سطح سرامیکی در خودروهایی که از خدمات دیتیلینگ استفاده کرده اند. خودرو شما کمتر دچار کثیفی شده و از جذب آلودگی های موجود در هوا به بدنه خودرو نیز جلوگیری می کند.

یکی دیگر از مهمترین خدماتی که در دیتیلینگ خودرو به شما عزیزان در مجموعه ما ارائه می شود احیای رنگ بدنه است. ممکن است خودرو شما به دلیل گذر زمان و قدیمی شدن خودرو تازگی رنگ خود را از دست داده شده باشد. به اصطلاح عامیانه گویی رنگ مرده بر روی خودرو زده باشند. احیای رنگ بدنه خودرو این مشکل را رفع کرده و رنگ ماشین شما بدون فرآیند رنگ کاری نو و تازه می شود.

یکی دیگر از بخش هایی که بر روی ظاهر خودروی شما تاثیر می گذارد کدر شدن چراغ های خودرو است. شاید این تجربه را داشته اید که در زمان خرید خودرو روکش چراغ های شما کاملا شفاف و زیبا بوده اند اما به مرور زمان از شفافیت آنها کمتر و کمتر می شود. همین امر باعث می شود خوردو شما قدیمی به نظر برسد. یکی دیگر از مهم ترین خدماتی که در دیتیلینگ خودرو به شما عزیزان ارائه می شود رفع همین کدر شدن چراغ ها و شفاف کردن آنها است.

کارشناسان خبره ما در مجموعه حنفی کار در بخش دیتیلینگ خودرو تا حد امکان این خظ و خش ها را به وسیله پولیش کاری حرفه ای و واکس بدنه خودرو از بین می برند. بعد از پولیش کردن بدنه بدون شک خودتان متوجه تغییرات اساسی در خودرو می شوید.

شاید برای شما کمتر زمانی رخ بدهد که بخواهید موتور و فضای داخل کاپوت خود را نگاه کنید و این بخش از دید سایر افراد هم پنهان باشد. با این ترتیب ممکن است این سوال برای شما به وجود بیاید که پس چه نیازی به موتوری شویی خودرو است؟

انواع دیتیلینگ

دیتیلینگ اجزای خارجی خودرو

همه ما نسبت به این موضوع مهم اطلاع داریم که در ایران یکی از مهم ترین معیارها در زمان خرید و فروش خودرو بخش رنگ و آسیب دیدگی های بدنه ماشین است. یکی از بزرگ ترین ضعف هایی که در خودروهای چینی، کره ای و ایرانی وجود دارد ضعف رنگ، احتمال کیلرپریدگی و مواردی از این دست است. با انجام دیتیلنگ خاجی خودرو خیال شما از تمامی این مشکلات راحت می شود.

دیتیلینگ اجزای داخلی خودرو

یکی دیگر از مهم ترین بخش هایی که در دیتیلینگ به آن توجه می شود توجه به بخش های داخلی خودرو است. بعد از رسیدگی به بخش های ظاهری و بیرونی خودرو نوبت به اتاق و بخش های داخلی مثل صندلی ها و داشبورد و سایر قسمت هایی که شما با آن در ارتباط هستید می شود. این کار باعث رفع بوی نامطبوع، افزایش طول عمر قطعات داخلی و همچنین ضدعفونی شدن سطوح می شود.

مزایای استفاده از دیتیلینگ خودرو

نظافت دقیق

نظافت دقیق بخش های داخلی و خارجی خودرو از اهداف اصلی دیلیتینگ خودرو بوده که برای خودرو شما انجام خواهد شد.

تاثیر در فروش

یکی از مهم ترین مزیت های دیتیلینگ تاثیر در فروش است. دیتیلینگ قیمت خودرو شما را در زمان خودرو افزایش می دهد و خودرو شما سریع تر به فروش می رسد.

درخشان شدن

درخشندگی بدنه ، رینگ ها و بخش های داخلی خودرو مثل داشبورد زیبایی منحصر به فردی را به خودرو شما می دهد.

رفع بوی نامطبوع خودرو

یکی دیگر از مهم ترین مزیت‌های دیتیلینگ داخلی خودرو رفع بوی نامطبوع  خودرو است. این امر سواری را برای شما لذت بخش می کند.

جلوگیری از آسیب‌

یکی از مهم ترین مزیت های دیتیلینگ جلوگیری از آسیب دیدگی های بدنه به ویژه برخورد سنگ ریزه، آفتاب سوختگی و آسیب های وارد از فضله پرنده ها است.

"*" indicates required fields

هزینه دیتیلینگ خودرو

شاید یکی از مهم ترین سوالاتی که ذهن شما عزیزان را به خود درگیر کرده باشد هزینه دیتیلینگ ماشین است. پاسخ ما به این سوال این است که شما عزیزان بسته به محلی که برای انجام دیتیلینگ خودرو خود و تعرفه های آن انتخاب می کنید بستگی دارد.

مجموعه ما در حنفی کار از بهترین و متخصص ترین افراد در این زمینه و همچنین کارشناسی خودرو تشکیل می شود. شما عزیزان می توانید خودروی خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید و از تغییرات اساسی که بر روی خودرو شما اتفاق می افتد شگفت زده شوید. برای اطلاع از قیمت های ما می توانید هم به صورت حضوری مراجعه کرده و هم از طریق شماره تماس 02186120995 جویای قیمت ها شوید. 

فقط به این نکته مهم توجه داشته باشید که دیتلینگ یک هزینه اضافی برای داشتن تنها ظاهر زیبای خودرو نیست و اقدامات اساسی صورت گرفته توسط تیم متخصص ما باعث افزایش عمر اجزای خودرو و جلوگیری از خرابی های ممکن می شود.

چرا حنفی کار ؟

بعد از قیمت سوال بعدی که ممکن است ذهن شما عزیزان را به خود درگیر کرده باشد این مورد است که از بین تمامی گزینه های موجود چرا مجموعه حنفی کار؟

در خصوص پاسخ این سوال می توانیم به شما عزیزان این مورد را خاطر نشان کنیم که مجموعه حنفی کار با در اختیار داشتن یک تیم متخصص و ابزارهای به روز بهترین خدمت را به شما عزیزان ارائه می دهند. استفاده از مواد آلمانی برای دیتیلینگ و انجام امور دیتیلینگ اجزای داخلی و خارجی خودرو با بهترین کیفیت و همچنین ماندگاری بالا و طولانی مدت ، یکی دیگر از رسالت های ما در مجموعه حنفی کار است. کیفیت کار  و رضایت شما برای ما جزو مهم ترین اصول بوده و بدون شک توجه ویژه ای به آن خواهیم داشت. وجود مدرک های معتبر و مجوزهای مجموعه و نماد اعتماد خود گواهی بر تیم تخصصی بودن تیم کارشناسی مجموعه ما است. 

"*" indicates required fields