10 چیزی که همه در مورد رنگ اتومبیل اشتباه می کنند.(بخش دوم)

‌‌اشتباه: پاک کردن هر گونه خراش کوچک روی کاپوت مهم است.

مطمئناً، آخرین چیزی که هر صاحب وسیله نقلیه پرشور می خواهد این است که روی وسیله نقلیه اش خط و خش داشته باشد. اما با گذشت زمان، نمی توان از آن اجتناب کرد. گرد و غبار موجود در هوا به راحتی می تواند باعث ایجاد خراش های کوچک روی رنگ اتومبیل شما شود.
همین امر را می توان در مورد پرندگانی که در منطقه پرواز می کنند یا حتی وسایل خاصی که با ماشین خود حمل می کنید نیز گفت.
اگر اتفاقی افتاد که کمی خراش روی کاپوت ماشین خود مشاهده کردید، قبل از شروع به پاک کردن آن باید فکر کنید. این به این دلیل است که خراش های ریز می تواند منجر به از بین رفتن غیر ضروری محافظت از رنگ اتومبیل در آینده شود. بنابراین، اگر بیش از حد سخت گیری کنید، می توانید در نهایت محافظت کامل از رنگ را از دست بدهید و مجبور شوید ماشین خود را به طور کامل رنگ آمیزی کنید.

کارشناسی رنگ خودرو در تهران

اشتباه: پس از تعمیر نباید دوباره رنگ آمیزی کرد.

یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است بیفتد این است که ماشین شما درگیر تصادف شود. علاوه بر این که شما را دچار جراحات می کند، یک تصادف جاده ای می تواند آسیب های جدی به ماشین شما وارد کند. و هنگامی که خودرو دچار آسیب هایی مانند فرورفتگی و خط و خش شد، همچنین مهم است که پس از اتمام تمام تعمیرات لازم، آن را دوباره رنگ کنید.
اگر به‌عنوان معجزه‌ای، پس از تصادف هیچ آسیبی به رنگ اتومبیل شما وارد نشد، پس نیازی به رنگ‌آمیزی مجدد نیست. با این حال، اگر رنگ خودرو نیز آسیب قابل توجهی دیده است، بسیار توصیه می شود که در اسرع وقت رنگ آمیزی مجدد انجام شود.

اشتباه: تمام محافظ های رنگ یکسان ساخته می شوند.

درست مانند هر کالای دیگری که در داخل فروشگاه می توانید با آن روبرو شوید، همه محافظ های رنگ نیز یکسان ساخته نمی شوند. از این رو، قبل از اینکه بخواهید برای ماشین خود بخرید، کمی در مورد همه مارک های موجود تحقیق کنید.
وقتی صحبت از محافظ رنگ می شود، برخی از آن ها وجود دارند که به گونه ای طراحی شده اند که نسبت به سایرین روی خودروی شما موثرتر باشند. در حالت ایده‌آل، شما همچنین می‌خواهید با نام تجاری ممتاز بروید، چیزی که طراحی شده است تا بیشترین زمانی که ممکن است روی خودروی شما بماند. البته این ممکن است کمی گرانتر از مارک های دیگر باشد. با این حال، در درازمدت باعث صرفه جویی در پول شما می شود.

اشتباه: شستن بیش از حد ماشین ضرری ندارد.

ما درک می کنیم، شما ماشین خود را دوست دارید. شما آنقدر آن را دوست دارید که عملاً هر وقت آزاد خود را با آن می گذرانید. ما همچنین درک می کنیم که شما فوق العاده به “خودرو” خود افتخار می کنید و حاضرید هر کاری انجام دهید تا مطمئن شوید که همیشه زیبا و براق است.
قبل از اینکه بیرون بروید و ماشین خود را برای سومین بار در پنج روز بشویید، بهتر است بایستید و گوش دهید.
ممکن است متوجه آن نباشید، اما شستن‌مکرر ماشین خود می تواند به راحتی بر وضعیت رنگ ماشین شما تأثیر بگذارد. مطمئناً، ممکن است ماشین شما اکنون زیبا و تمیز به نظر برسد. با این حال، در نهایت، ممکن است خودروی شما به دلیل شستشوی زیاد در مدت زمان کوتاه، دچار ساییدگی روی سطح شود.

کارشناسی رنگ خودرو در تهران

اشتباه: یک رنگ کاری با کیفیت متوسط به اندازه کافی خوب است.

وقتی نوبت به آوردن ماشین خود برای رنگ کاری می رسد، آخرین چیزی که می خواهید یک کار رنگ با کیفیت متوسط است. از این گذشته، این نوع کار رنگ آمیزی به شدت مستعد تعدادی از مشکلات است که فقط در دراز مدت هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

اشتباه: وضعیت رنگ خودرو بر ارزش آن تأثیری ندارد.

هنگامی که کارشناسان به دنبال تعیین ارزش یک خودروی دست دوم هستند، به چندین عامل مهم می پردازند. همانطور که می دانید، آن ها به وضعیت عملکرد ماشین و همچنین مسافت پیموده‌شده آن نگاه می کنند. آن ها همچنین وضعیت داخلی و همچنین شیشه جلو، پنجره عقب و پنجره ها را می بینند. علاوه بر اینها، کارشناسان وضعیت رنگ اتومبیل را نیز مورد توجه قرار می دهند.

مرکز تخصصی اصالت رنگ حنفی شامل اطاق های نور حرفه ای جهت کارشناسی دقیق خودروها، جک بالابر جهت بررسی و کارشناسی دقیق زیر و بند ماشین و تعویض بودن و یا دو تیکه بودن و اصل بودن بدنه، استوک بودن قطعات خودرو، آسیب شناسی بدنه بررسی سالم بودن شاسی ها از طریق چشم و دستگاه، تست دیاگ و بررسی موتور و گیربکس بررسی سنسور ها و اصالت آپشن ها (اصلی یا غیر اصلی) می باشد.
جهت مشاهده دوره کامل هوش خودرو اینجا کلیک کنید.
جهت اطلاع از شرایط کارشناسی رنگ خودرو با شماره 09352821528 تماس بگیرید.
کتاب هوش خودرو را از دست ندهید! خرید کتاب هوش خودرو
کارشناسی رنگ خودرو در تهران

لطفا امتیاز خود را ثبت نمایید.
0 0 امتیاز ها
Article Rating
عضویت
به من اطلاع بده
0 Comments
نظر برخط
مشاهده همه نظرات
0
نظر خود را درباره این مقاله بیان کنیدx