حسین زاده: سایپا می تواند در عرصه های استراتژیک نقش آفرین باشد

حسین زاده: سایپا می تواند در عرصه های استراتژیک نقش آفرین باشد

به گزارش خبرگزاری حنفی کار به نقل از سایپانیوز، سیدجواد سلیمانی در جلسه معارفه بهمن حسین‌زاده، عضو جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا اظهار کرد: تحریم‌های خارجی، تنگناهای داخلی و محدودیت‌های کرونایی به همراه مسائل خاص در صنعت خودروسازی، از جمله موانعی هستند که در یکی دو سال گذشته مشکلاتی را به وجود آورده اند اما قرار دادن دستاوردهای گروه سایپا در برابر این مشکلات، نشان می دهد مجموعه سایپا از پس این دوران سخت برآمده و در مسیر تحول قرار گرفته است.

وی با اشاره به منویات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص راه های بی اثر کردن تحریم ها، گفت: مقام معظم رهبری در سال های اخیر با تاکید بر موضوعات اقتصادی، افزایش توان ساخت داخل و تکیه بر افزایش تولید ملی را یکی از اصلی‌ترین راه های بی اثر کردن تحریم‌ها بیان کرده اند.

سلیمانی با بیان اینکه گروه خودروسازی سایپا در دو سال اخیر مصداق کامل و بارز تکیه بر توان داخلی و بی اثر کردن تحریم ها بوده است، افزود: گذشته از توقف تولید خودروهای قدیمی و عرضه محصولات جدید، جایگزین کردن سالانه بیش از یک صد هزار دستگاه خودرو ساخت داخل با محصولات مونتاژی و مشترک با شرکای بد عهد خارجی که منجر به عدم کاهش تولید در سایپا شد، تبلور کامل و عینی بی اثر کردن تحریم‌ها بوده است.

سلیمانی در بخش دیگری از سخنان خود از تلاش‌ها و زحمات علی اکبر رضایی، عضو پیشین هیات مدیره سایپا قدردانی کرد و افزود: حضور جناب آقای حسین‌زاده در هیات مدیره گروه سایپا، به دلیل سوابق تخصصی و مدیریتی ارزشمندِ ایشان، می تواند به سرعت گرفتن برنامه های توسعه‌ای و کیفی این گروه کمک کند.

بهمن حسین زاده، عضو جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا نیز در این جلسه گفت: سایپا همواره در عرصه‌های راهبردی و استراتژیک نظیر افزایش ساخت داخل، جهش تولید و تکیه بر توان داخلی نقش مهمی ایفا کرده و با اتکا به پتانسیل مدیریتی و سرمایه‌های انسانی موجود، می تواند نقش آفرینی بیشتری نیز داشته باشد.

حسین زاده ادامه داد: هیات مدیره سایپا مانند گذشته در زمینه های مختلف، حافظ منافع ذی‌نفعان این خودروساز بوده و امیدوارم بتوانیم در این بخش برای کسب رضایت بیشتر سهامداران، مشتریان و کارکنان این مجموعه بزرگ صنعتی تلاش کنیم.

گفتنی است، بهمن حسین زاده از مدیران باسابقه و توانمند وزارت صمت، به عنوان نماینده سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در هیات مدیره گروه سایپا، دکترای مدیریت استراتژیک دارد و در سوابق کاری وی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران، عضویت در شوراهای معاونین وزیر، بازرگانی و تجارت خارجی وزارت صمت، عضویت در کارگروه رونق تولید وزارت صمت، عضویت در کارگروه توسعه خدمات الکترونیکی وزارت ارتباطات و عضو شورای راهبری توسعه مدیریت سازمان فناوری و اطلاعات ایران دیده می‌شود.

223227

2020-12-24 09:24:44

لطفا امتیاز خود را ثبت نمایید.
0 0 امتیاز ها
Article Rating
عضویت
به من اطلاع بده
0 Comments
نظر برخط
مشاهده همه نظرات

با دوره هوش خودرو آشنا هستید؟

این دوره تنها دوره ی جامع در زمینه کارشناسی رنگ خودرو می باشد که به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می شود.
  • 02186120995
  • 09352821528
0
نظر خود را درباره این مقاله بیان کنیدx