سلام دوست عزیز !

به بخش پروفایل سایت حنفی کار خیلی خوش اومدی.

در این برگه با کلیک کردن روی بخش های مختلف به امکانات محتلفی دسترسی داشته باشی. در ادامه قصد دارم راهنماییت کنم تا بهترین استفاده رو از سایت داشته باشی و لحظات خوبی رو در سایت حنفی کار تجربه کنی.

.

بخش راهنما : 

بخش راهنما به شما عزیزان کمک می کنه تا بتونید از بخش های مختلف سایت بدون هیچ مشکلی استفاده کنید. در این بخش با باز کردن هر قسمت می تونید ویدئوهای مختلفی رو  مشاهده کنید.

.

بخش سفارشات :

یکی از مهم ترین بخش های پنل کاربری شما بخش سفارشات که می تونی دوره هایی که از ما خریداری کردی رو مشاهده کنی. و اگر سفارش خاصی داشتی که قبلا موفق به پرداخت اون نبودی می تونی از این طریق خریداری کنی.

.

بخش آدرس :

اگر قصد خرید محصولاتی رو داری که قراره به صورت فیزیکی برای شما مرسوله ای رو ارسال کنیم می تونی این بخش رو پر کنی تا ما محصول خریداری شده رو برای شما بفرستیم. به عنوان مثال اگر مایل به خرید کتاب هستی حتما لازمه که بخش آدرس رو به صورت کامل و صحیح تکمیل کنی تا ما بتونیم کتاب هوش خودرو رو برای شما دوست عزیز ارسال کنیم.

.

بخش اطلاعات من :

در این بخش اطلاعات شما قرار گرفته . در اختیار داشتن اطلاعات شما به تیم ما و خود شما کمک های بزرگی می کنه . به عنوان مثال اگر تخفیفی روی دوره ها بذاریم از این طریق به راحتی می تونیم شما دوست غزیز رو پیدا کنیم و شما رو از این تخفیف مطلع کنیم.

راست کلیک در این بخش مسدود می باشد!